Loading...

dirbtuvės tavo kūrybos erdvė

Įgūdžių laboratorijos dalyviai kuria ir dirba “MedIno” dirbtuvėse, kurios įrengtos senojo Antalieptės basųjų karmelitų vienuolyno rūsyje. Dalyviai dirbtuvėse supažindinami su medienos apdirbimo staklėmis, įrankiais, išmokomi jais naudotis ir įtraukiami į naujo gaminio kūrybos procesą. Dirbtuvėse darbuojasi du meistrai, Saulius ir Donatas. Saulius patyręs meistras, kuriantis medžio skulptūras ar kitus sudėtingus medienos sprendimus.

„MedIno“ dirbtuves siekiame išvystyti į gamtoje veikiančias padirbtuves (makerspace) – vietą, į kurią gali atvykti entuziastai ir medžio meistrai, pasidaryti savo gaminio prototipus, arba pradėti savo gamybą, mokyti kitus ir bendradarbiaujant vykdyti skirtingus projektus.

Esame atviri ir kviečiame atvykti padirbėti su mumis, tapti kuriančios bendruomenės dalimi.

Kokybiška įranga

Įgūdžių laboratorijoje turime frezavimo, obliavimo, skersinio ir išilginio pjovimo stakles, visus reikalingus rankinius elektrinius įrankius (ekscentrinius šlifuoklius, frezas, kampinius šlifuoklius, skirtingus grąžtus). Naudojama įranga yra saugi, įsigyta iš patikimų gamintojų. Dirbtuvių įrangą nuolatos atnaujiname ir papildome inovatyviais darbo įrankiais.

Dalyvių saugumas

Įgūdžių laboratorijos dalyviai kuria gaminius prižiūrimi dviejų meistrų profesionalų ir grupės vadovo. Dalyviai „MedIno“ dirbtuvėse supažindinami su saugiu elgesiu, apmokomi naudotis medžio apdirbimo įranga, suteikiamos darbo apsaugos priemonės. Dirbtuvėse yra vaistinėlė, o vadovai visada pasiruošę suteikti pirmąją pagalbą.

Susipažink su Laboratorijos įranga

Skersinio pjovimo staklės

Obliavimo staklės

Išilginio pjovimo staklės

Frezavimo staklės

Lyle Alzado Womens Jersey